///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-*

Değerli Rap Sohbet kullanıcıları hepinizden tek tek yönetim olarak özür diliyoruz. Site üzerinde bir kaç değişiklik yaparak güzel ortamı değiştirdik. Tekrar 99Chat sistemine geri döndük. Hepiniz bu sisteme alıştığınız için bu yolu tercih ettik. Bundan sonra daha değişiklik kesinlikle olmayacaktır. Sanal alem üzerinde Flash Chat odaları olduğundan beri hep birlikte bu yola başkoyduk. Rap müzik ve onun dışında sohbet edebileceğimiz güzel bir ortam yaratmışken dağıtmak istemiyoruz. Hepiniz bizleri çok iyi tanıyorsunuz. Her türlü sizin sorun ve problemlerinizle ilgilenmek zorundayız. Aslına bakarsanız 99Chat de yabancılar olduğu için pek bizimle ilgilenmiyorlar. Çok sorunla karşılaştığımız için alternatif yöntemler denedik. Sonucu ise sizleri üzmemize sebep oldu. Hep birlikte şimdi tekrar küllerimizden yeniden doğacağız. Herkese bol muhabbetler..
Tepkiler:

Yorum Gönder

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top