///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-*

Siteye Radyo Eklemek için aşağıdaki Kodları Bloğunuzun ya da Sayfanızın Yerleşim Kısmındaki Gadget seçeneğini seçerek orda Html/Java Sprint kısmını seçerek aşağıdaki kodları yapıştırınız.

<script type="text/javascript" src="http://mynetsmeet.com/mrp.js"></script>
<script type="text/javascript">
MRP.insert({
'url':'http://195.244.58.21:7009/;',
'lang':'tr',
'codec':'mp3',
'volume':75,
'autoplay':true,
'jsevents':true,
'buffering':5,
'title':'Geveze.org',
'welcome':'Canlı Yayın',
'skin':'faredirfare',
'width':269,
'height':52
});
</script>

bu kırmızı yazılı kodun hepsini kopyalayıp yapıştırın.
Radyonun boyutlarıyla oynama için Wıdth ve Heisght seçeneklerinden rakamları değiştirebilirsiniz.

Width:Genişlik
Height:Uzunluk

Yorum Gönder

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top