///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-* Sevgili rap sohbet sakinleri sizlerle Üsküp şehrini tanıyacagız. Tarih boyunca Krallıklara hanedanlıklara Makedonya cumhuriyetine başkentlik eden Üsküp şehrindeyiz. Üsküp şehri merkezinde devasa anıtlar heykeller ve parlamento binası yer almaktadır. Üsküp'te olan insanlarımızın varlıgı bizleri sanki anayurttaymışız gibi duygulara kapılmamıza neden oluyor. Şehir içinde kırmızı boyalı 2 katlı otobüsler bulunmaktadır. Şehrin insanı yayalar olsun araba kullananlar olsun, trafik kurallarına uymayan yoktur. Vardar nehri kıyısı boyunca insanlar sabah koşularını yapıyorlar sporlarını yapıyorlar. Şehrin karşı tarafına vardar nehri ile baglanılmaktadır. Köprünün diger tarafında kalan kısmında eskiden oraları türk mahallesi olan çarşı yer almaktadır. Çarşı esnafının misafirperverligi türk esnafın o çarşıda hala yer alması sıcacık çay kokusu bizleri bir kere daha mest etmektedir. Orada içilen Türk çayının yeri bambaşkadır. Oralara yolu düşenler mutlaka eski Türk mahallesinde bulunan çarşıda çaylarını yudumlasınlar.
Tepkiler:

Yorum Gönderme

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top