///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-*Tan Vakti sabah ayazının başladıgı, güneşin dünya üzerindeki parıltılarını gösterdigi ana kadar geçen zamana denir, sohbet vaktinde. Her sabah tan vaktinde uyanmak istesemde, bazen yakalayamıyoruz o vakti. O seherin serin vaktinde yaz olsun kış olsun birçok mucizevi muhteviyatları barındırmaktadır bizim mekan sohbet sakinleri. Kim olmak istemeski o anda, o büyülü zamanı yaşayıp tadını çıkarmayı.. Ama gel gelelim şeytanın en güzelinin bile üstüne işediği o saatlerde uyanık olup gökyüzünü izlemektir güzellik burdadır..
Yaşadıgımız dünya evreninde birçok sıkıntıları biranda yaşayabilen tek canlı insandır. Birçok güzelligini evrenin barındırdıgı anı seyretmek için uyuşuk bedenlerimizi canlanıp o anı yakalamaktır güzellik.
Deniz kenarında olan bir insanda martı çıglıklarını duyarak denizin o sonsuzlugunda izler tan vaktini.

Tepkiler:

Yorum Gönderme

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top