///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-*

Ceylan - Entarisi Dım Dım YarEntarisi dım dım yar gelir diye umdum yar
Yatsıya kadar bekledim gözlerimi yumdum var
Yatsıya kadar bekledim gözlerimi yumdum yar

Hımı hımı hımda hım hım yar
Vıyı vıyı vıyda vıy vıy yar
      
Entarisinden biçtim at aşağı ben düştüm
Ne talihsiz başım var hayırsız yare düştüm
Ne talihsiz başım var hayırsız yare düştüm

Hımı hımı hımda hım hım yar
Vıyı vıyı vıyda vıy vıy yar
        
Su doldurur dereden tek canımız sağolsun
Malı veren yaradan tek caımız sağolsun mal ıveren yaradan


Bir Önceki Yayın Alttaki Baglantıda :                                                              http://rapsohbet.blogspot.com.tr/2014/02/daddy-yankee-la-nueva-y-la-ex-hd-izle.html

Tepkiler:

Yorum Gönderme

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top