///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-*

type='html'>Yudum 2012 Son Albüm Yetmedi Dinle
THM sanatçısı, aynı zamanda bağlamadaki ustalığı ile gönüllerde taht kuran YUDUM’un uzun süredir titizlikle hazırladığı ‘YETMEDİ’ isimli albümü halk müziği severlerle buluştu.
Bu albüm çok daha özel… Sanatçılar hep derler ya; ‘Albümler bizim çocuklarımız gibidir, her albüm çıkışı bir doğumdur’ diye… Çok doğru… Ama tabii ki bir de gerçek annelik var. Yudum da o yolda şimdi. Birkaç ay sonra anne olacak.
‘Kalbime verilen eşsiz bir duygu ve omuzlarıma yüklenen yepyeni bir sorumlulukla ‘Ana’ olarak, ‘Anadolu’nun türkülerini daha içten ve kuvvetli icra edeceğim inşallah…’ diyerek özetliyor Yudum duygularını ve bu iki heyecanın hissettirdiklerini…
YETMEDİ albümü yine Müzikram’dan çıkıyor. Yudum ve prodüktörü – menajeri Yüksel Eser ile omuz omuza yürümeye devam ediyorlar. Albümün dağıtımı ise, bir diğer dost firma Bera Dağıtım tarafından yapılacak.
Ekrem Düzgünoğlu’nun ruhunun, elinin değdiği ‘Yarim’ eserinin dışında; Hakan Sunul’un stüdyosunda hazırlanan ve 11 eserin bulunduğu albümümde; hepsi birbirinden değerli sanatçıların ( Şerif Kayran – Önder Eren – Onur Kocamaz – Sevgi Düzgün Altun – Murat Güneş – Yüksel Şaman – Murat Kesen) ve rahmetli Aşık Mahsuni Şerif’in eserleri yer almakta…
Fotoğrafları ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut tarafından çekilen, kartonet grafik tasarımı da aynı ekip tarafından gerçekleştirilen albümün ilk klibi Ekrem Düzgünoğlu tarafından albümün çıkış eseri olan ‘YETMEDİ’ye çekildi.
Kimi zaman hüzünleneceğiz, kimi zaman coşacağız; ama enerjimiz, sevgimiz hiç tükenmeyecek bu albümde… Tıpkı türküler gibi, tıpkı Anadolu gibi…
Sözün özü; eserleriyle, sesiyle, yorumuyla, bağlamasıyla ve en önemlisi müzikseverlere olan saygısı ve türkülere olan aşkıyla bir kez daha Yudum ekranlarda, konserlerde, albümü ile raflarda olacak.
Albümdeki Eserler
 1. Yetmedi
 2. Dert Oldu
 3. Memet Emmi
 4. Diyarbekir
 5. Yarim
 6. Yar Oy
 7. Allandı Yar
 8. Toprağa Gömdüm
 9. Nirinna
 10. Kara Toprak
 11. Vah Vah


View the original article here

Tepkiler:

Yorum Gönder

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top