///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-*

Bütün gençlerin toplanabileceği genç sohbet sitesi hizmete girmiştir. Bu fikri hepinizin beğeneceğini umuyorum. Bizim sitemiz özellikle rap sohbet kullanıcıları yani hepsi genç arkadaşlardır.
Hepsi birbirinden yaratıcı beyinlere sahip ve diğer kişilere hep fark atmıştır. Bizim amacımız bu bütün beyinleri tek bir yere toplayıp yeni projelerle uğraşmaktır. Bununla birlikte ise hem özel hemde eğlenceli bir oda kurmak istiyoruz.
Her daim son zamanlarda sosyal medya da zaman geçiren bu gençlerin çoğu kafalarını çalıştırmamaktadır. Bizim ise amacımız hepsini bizim bu genç sohbet odalarına yönlendirmektir.
Gençlere kesinlikle hiç bir yasak bulunmamaktadır bütün projelerinizi hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz. Burada bulunan herkes özgürdür kimse müdahale edemez.
Bazı zamanlarda biz yöneticiler bile sohbetlerimizi argolarla süsleyip haddimizi aşabiliriz. Ama bu durum da dahi kimse bize müdahale edemez. Kanalda sürekli sohbetin aktif olması gerekir. İşte bu yüzden free bırakmaktayız herkesi.
Tepkiler:

Yorum Gönder

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top