///////////////////En iyi kamerada sohbetler sizlerle >>>> */*/ Rap Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi 488// *-*

Evet değerli sunucu kardeşlerim.Bugünkü Konu başlığımız internet.İnternet biliyorsunuz ki vazgeçilmezimiz oldu.Yemek yemek gibi su içmek gibi ihtiyaç olmaktadır.Tabi bu ihtiyacı nasıl kullandığımız çok önemlidir.Belli araştırma yapanlar,çalışanlar vs. için bulunmaz nimettir.Ama gereksiz gezintiler yapan,amaçlarını hırsızlık,hile,hackerlık yapma gibi faliyetlerde bulunarak idame ettirenler için de bir o kadar tehlikelidir.
Gelişme çağındaki çocukların çoğu bu dönemde internetle haşır neşirdir.Bu dönemde çok dikkat etmeliyiz.İnternet ortamı çekindiğimiz,utandığımız öğrenmeye çalışıp da bulamadığımız şeyleri elimizin altına getirmektedir.Bu çağdaki bir çocuk yanlış ve zararlı sayfalarda dolandığında onu şiddet yanlısı,cinsel istismar suçu işleme eğilimi v.b konulara itebilmektedir.Bu yüzden internet kullanırken çok ama çok dikkat etmeliyiz.
Tepkiler:

Yorum Gönder

Yasal Uyari

Eser Sahipleri ve İletişim.

 RapSohbet kameralı sohbet sitemiz hakkında yasal uyarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle kameralı sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup. Hiç bir ücret alınmadan ücretsiz eğlence amaçlı kurulmuştur.

 Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, maresalhakan@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Hoş sohbetler dilerim.

Popüler Yayınlar

 
Top